slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,99 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 315,9 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 316 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 12 631 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom światowy poziom życia w luksusie, wygodzie i w poczuciu bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w liczne, inteligentne rozwiązania podnoszące nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze dbają:
– zdalnie sterowane żaluzje fasadowe;
– rekuperacja świeższego powietrza;
– instalacja kina domowego;
– instalacja inteligentnego domu;
– światłowodowy internet.
Bezpieczeństwo z kolei zapewniają:
– instalacja alarmowa;
– monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (energooszczędne oświetlenie + panele fotowoltaiczne o mocy 10 kW). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie techniczne, dwustanowiskowy garaż, kotłownia, hol/komunikacja, taras, garderoba, wc, spiżarnia, oranżeria, jadalnia, kuchnia, pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: 3 garderoby + sauna + 2 łazienki + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia użytkowego poddasza.
Dla właścicieli elektrycznych aut przygotowano przyłącze do ładowania samochodu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastycznie oświetlonym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z widocznym na zdjęciach wyposażeniem (podlega uzgodnieniu z właścicielem). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej zamożnych osób, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu kameralnych, wytwornych wnętrz etc. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto fantastyczną lokalizacją przy Puszczy Wkrzańskiej. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje nowoczesną bryłą, zadbaną działką oraz designerskim projektem.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Prezentacja luksusowej rezydencji na sprzedaż wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Jeśli masz pytania, chcesz otrzymać dalsze informacje na temat oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, skontaktuj się z nami drogą mejlową. Skupujemy nieruchomości za gotówkę.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1522)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl