slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 96,3 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 790 tys. zł (8 204 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 173 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu stylowego, komfortowego, funkcjonalnego wnętrza i w doskonałej lokalizacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nie tylko wygodę oraz komfort (światłowód + ogrzewanie podłogowe + wentylacja grawitacyjna), ale również bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi). Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje ciekawie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: hol + toaleta + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: komunikacja + balkon + 2 pokoje + sypialnia + łazienka;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastycznie wypielęgnowaną działką z zadbanym ogrodem, drewnianym budynkiem, miejscem na basen etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca imponującą lokalizacją w malowniczej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy do kontaktu mejlowego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14258)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl