kameralny, przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 3 950 000 złotych. Metraż 570 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 6 930 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 9 pokoi na 3 kondygnacjach. Rok budowy – 1997. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2660-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z basenem, sauną, olbrzymią działką i w prestiżowej lokalizacji, na terenie zamkniętego osiedla. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Przestronne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż znakomicie nadaje się dla wielopokoleniowej rodziny. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa nowoczesna instalacja alarmowa z monitoringiem. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy duży, 2-stanowiskowy garaż z bramą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 9 pokoi
– 3 łazienki
– kuchnia
– siłownia
– kotłownia
– pomieszczenia gospodarcze
– pralnia

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji podlega negocjacji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10893)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl

x (x)