slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 318 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 028 m2, a także ciekawa cena 1 390 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1998 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 220 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepiękną, dużą działką, starannie wypielęgnowanym ogrodem, słonecznym tarasem oraz przestronnym, 2-stanowiskowym garażem z dodatkowymi miejscami do parkowania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy, wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miasta. Do centrum miasta dojechać można w kwadrans. Blisko granica niemiecka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym domownikom najwyższy stopień komfortu, za co odpowiada ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– gabinet;
– pokój;
– łazienka;
– wc;
– spiżarnia;
– wiatrołap
– 2-stanowiskowy garaż;
– pomieszczenie gospodarcze;
PODDASZE:
– 3 pokoje;
– garderoba;
– łazienka.
Właściciele dopuszczają możliwość pozostawienia wyposażenia (do uzgodnienia).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto olbrzymim potencjałem inwestycyjnym (prowadzenie działalności gospodarczej). Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13408)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl