slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Gdynia (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 4 000 zł/m-c oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do wynajęcia gwarantuje również przyszłym najemcom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu o 160 m2 powierzchni posadowiona na działce 762 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na wynajem luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2006. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca także dwoma komfortowymi kondygnacjami, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia dedykowana zamożnym klientom, a w szczególności wieloosobowym rodzinom bądź dla firm. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca swoim zadbanym, eleganckim i komfortowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER:
– 2 pokoje;
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
PIĘTRO:
– 3 pokoje;
– łazienka.
Każdy z pokoi do własnej aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zapewnia swoim lokatorom najwyższy standard i europejski poziom wygody (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja do wynajęcia może być zamieszkana przez osoby ze zwierzętami. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa atrakcyjną lokalizacją blisko sklepów. Wokół cisza i spokój. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-163)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl