slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 1 028 m2. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż jest na pewno jej przemyślany rozkład 7 pokoi. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Cena – 1 350 000 zł (4 655 zł/mkw.). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w wolno stojącej zabudowie o powierzchni 290 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o jakość, prestiż i wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją przepięknie zagospodarowaną działką z bajkowym ogrodem i słonecznym tarasem. Majętne osoby dysponujące kilkoma pojazdami mają do dyspozycji 2-stanowiskowy garaż + kilka dodatkowych miejsc postojowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również rewelacyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, na peryferiach miasta. Szybko stąd dojedziemy do niemieckiej granicy i przejścia Lubieszyn-Linken.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w komforcie i wygodzie, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także gustownie wystylizowanym wnętrzem z następującym podziałem na pokoje i pomieszczenia:
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– gabinet;
– pokój;
– łazienka;
– wc;
– spiżarnia;
– wiatrołap;
PODDASZE:
– 3 pokoje;
– garderoba;
– łazienka.
Duże wrażenie robi takie starannie wypielęgnowany ogród z oczkiem wodnym i taras. Dotychczasowi właściciele dopuszczają opcję pozostawienia wyposażenia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoim ogromnym potencjałem inwestycyjnym z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13574)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl