slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Elbląg

Rezydencja do sprzedaży Elbląg

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 150 m2, a także ciekawą ceną 1,18 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 497 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 867 zł/m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż do negocjacji z właścicielem. Do ceny zakupu luksusowej rezydencji należy doliczyć: wynagrodzenie biura nieruchomości + koszty notarialne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją fenomenalną lokalizacją w spokojnej, cichej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Zmotoryzowani docenią tu szybki dojazd do centrum i drogi ekspresowej S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury: sklepów, dyskontów popularnych marek, centrum sportowo-biznesowego, parku rozrywki, a także znanej w okolicy stadniny koni etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto perfekcyjnie zagospodarowanym ogrodem, gdzie znajdziemy wiele kolorowych nasadzeń malin, drzew owocowych, piwonii, kocimiętki, bylin, bukszpanu, cisów, świerków, tuj, hortensji etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z jednostanowiskowym garażem i drewnianą wiatą pod zaparkowanie 2 pojazdów. Ogromnym plusem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej wytworne wnętrze zaprojektowane w wysmakowanym stylu:
POZIOM ZERO: taras + schowek gospodarczy + wc + garderoba + salon + garaż + kotłownia + hol + pralnia + aneks kuchenny;
POZIOM JEDNA DRUGA: sypialnia + garderoba;
POZIOM JEDEN: balkon + 3 sypialnie + łazienka z wc;
POZIOM DWA: poddasze użytkowe (przestrzeń do zagospodarowania).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom bezpieczeństwo oraz wygodę i wżycie na europejskim poziomie. Dbają o to między innymi antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz kamery monitorujące. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-352)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl