stylowy pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Tomaszów Lubelski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tomaszów Lubelski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tomaszowa Lubelskiego (lubelskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2007 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 681 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 589 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 160 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 9 800 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom niebywały komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dba o to zaawansowany system alarmowy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + salon + 3 pokoje + łazienka z wc + wc + część jadalniana + taras + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 loggie + wc + balkon + 2 sypialnie + salon + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają ciszy, spokoju i czystego powietrza. Sprzyja temu malownicza lokalizacja w pobliżu lasu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również ogromnym potencjałem do prowadzenia działalności gospodarczej (agroturystyka). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona i umeblowana. Dużym atutem jest również starannie wypielęgnowana działka. W razie wszelkich pytań – skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj nurtujące cię pytania i umów się na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-12)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl