slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 769 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 150 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 555 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 127 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim komfortowym wnętrzem oraz malowniczą lokalizacją na pojezierzu, w sąsiedztwie jezior i lasów. Znajdziemy tu dodatkowo wiele obiektów sportowych oraz terenów rekreacyjnych do aktywnego spędzania czasu. Cisza i spokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto zaprojektowanym w eleganckim stylu wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:

w PIWNICY:
– kotłownia;
– spiżarnia;
– pralnia/suszarnia;
– pokój/pracownia;
na PARTERZE:
– salon;
– jadalnia;
– kuchnia;
– taras;
– pokój gościnny;
– gabinet;
– łazienka;
– garaż;
na PIĘTRZE:
– salon;
– łazienka;
– 2 pokoje;
– balkon.
Z okien rozpościera się fantastyczny widok na zadbany i zagospodarowany ogród. Nieco dalej mamy przepiękny sad owocowy, oczko wodne i przestrzeń grillową. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2276)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl