slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Słupsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Słupska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 581 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 090 000 zł (1 876 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 16 485 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem 11 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoją niepowtarzalną lokalizacją blisko lasu i rzeki z własną wyspą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu 2 budynków:
– użytkowego z garażem;
– użytkowego z 2-pokojowym mieszkaniem + pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (ogrodzony teren, miłe sąsiedztwo). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim i stylowo wykończonym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– kuchnia;
– łazienki;
– sypialnie;
– pokoje.
Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na zakole rzeki i wyspę. W niedalekiej odległości znane jezioro (kwadrans spacerem).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych biznesmenów, właścicieli firm, rodzin wielopokoleniowych etc. To również doskonała propozycja zakupu inwestycyjnego albo/i z przeznaczeniem na działalność komercyjną:
– agroturystyka;
– siedziba firmy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-24802)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl