przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 327zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2010 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na 2 kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 850 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą 4 pokoje. Powierzchnia 150 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 799 000 złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE: wiatrołap + łazienka + pokój dzienny + taras + kuchnia + garaż + kotłownia
na PIĘTRZE: 3 pokoje + łazienka
PODDASZE NIEUŻYTKOWE

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją (2 km do centrum).

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po: angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26286)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl