slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 2,19 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2003 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 494 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 10 950 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. W jej wnętrzu zamontowano bowiem nowoczesną instalację alarmową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na pewno eleganckim wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + wc dla gości + łazienka + gabinet + sypialnia + taras + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + sypialnia + 2 pokoje + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z kilkoma dodatkowymi budynkami na działce (afrykańska altana z bali drewnianych, drewniany budynek z 2 pomieszczeniami, pomieszczenie gospodarcze, dwustanowiskowy garaż). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także elitarną lokalizacją w centrum z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą i spokojną. Dużo zieleni. Nieopodal znajdziemy wiele turystycznych atrakcji, jak choćby: Muzeum Ustrońskie, Sokolarnia, Kolej Linowa, Park Linowy, Leśny Park Niespodzianek, Park nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Górski Park Równica, Rezerwat Przyrody itp.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26605)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl