slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 244 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 900 m2, a także ciekawa cena 999 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1995 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 160 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż już od pierwszej prezentacji zachwyca atrakcyjną lokalizacją i przemyślanym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje:
KONDYGNACJĘ MINUS JEDEN:
– pralnia
– kotłownia
KONDYGNACJĘ ZERO:
– taras
– gabinet
– łazienka
– pokój dzienny
– kuchnia
– garderoba
KONDYGNACJĘ JEDEN:
– łazienka
– 4 pokoje
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również zielonym i malowniczym otoczeniem w bezpiecznej i cichej okolicy. Właściciele aut z pewnością docenią duży, wolno stojący garaż na 2 auta. Prestiżowa lokalizacja blisko centrum (5 km). WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8797)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl