zabudowana kuchnia w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ustroń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ustroń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Ustronia (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 252 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,45 mln zł (5 754 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 280 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wspaniałą i malowniczą lokalizacją tuż u podnóża gór. Nieopodal znajdziemy sklepy, szkołę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0: kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + pralnia + pomieszczenia gospodarcze + hol + salon + taras + garderoba + wc + kotłownia + garaż
POZIOM 1: sypialnia + łazienka.
Wisienką na torcie oferty jest prywatny basen.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (wideodomofon + system alarmowy + kamery z monitoringiem) i komfortu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART. 66 KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26407)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl