na zdjęciu stylowy salon z kominkiem oraz fragment ekskluzywne wyposażonego pokoju w luksusowej rezydencji do sprzedaży w Cieszynie

Rezydencja do sprzedaży w Cieszynie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 296 metrów kwadratowych w Cieszynie (śląskie) za 790 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja mieści się w niezwykle malowniczej okolicy, z duża ilością zieleni, a jednocześnie blisko Rynku. Ogromne wrażenie robi przepięknie zadbany i wypielęgnowany ogród z dróżkami i tarasem wyłożonymi kamieniem naturalnym. Luksusowa rezydencja doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia pod jednym dachem działalności komercyjnej.

Ekskluzywna rezydencja składa się z części prywatnej i komercyjnej:
CZĘŚĆ KOMERCYJNĄ tworzą: wejście z podjazdem dla niepełnosprawnych + wc + korytarz + pokój lekarski + poczekalnia + sala pooperacyjna + sala zabiegowa
CZĘŚĆ PRYWATNĄ tworzą:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + salon + hol + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: hol + salon + pokój kąpielowy + garderoba + 3 sypialnie

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1910 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 991 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja bardzo stylowo urządzona. Wnętrze z klimatem. Luksusowa rezydencja po generalnym remoncie w 2000 roku, kiedy to wykonano nowe stropy betonowe i drewniane, dach, wylewki, tynki, gładzie. Co więcej – wymieniono też wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, nowe ogrzewanie gazowe rozprowadzone podłogowo na parterze, a na piętrze grzejniki.

Luksusowa rezydencja wyposażona w zaawansowaną instalację alarmowa, a także monitoring. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Gorąco polecamy luksusową rezydencję. Powyższe informacje na temat ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. (063-24021)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931