widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 247 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 1,16 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się nieprawdopodobnym poziomem luksus, komfortu, wygody i zastosowaniem najlepszych jakościowo materiałów. Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji jest na pewno malownicza lokalizacja w otulinie lasów, wśród ciszy i spokoju. Na uwagę zasługuje przepięknie wypielęgnowana i utrzymana działka z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Drogi wewnętrzne, parkingi i chodniki wybrukowane kostką. Ponadto na terenie działki znajduje się miejsce na grilla i ognisko.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: sale do rekreacji + kotłownia + magazyny + pralnia + łazienka
KONDYGNACJA 0: salon + taras + jadalnia + sypialnia z łazienką i garderobą + kuchnia + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie z łazienkami i garderobą + taras

Luksusowa rezydencja do sprzedaży kompletnie wyposażona i urządzona. Ekskluzywna rezydencja objęta słynnym programem: „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że wynagrodzenie pośrednika płaci tylko sprzedający. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1993 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 9 012 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z linią brzegową jeziora (80 m). Korzystając z naszych usług, mają państwo gwarancję bezpiecznej transakcji. Pomagamy w uzyskaniu kredytów. (032-2469)

Kontakt:
E-mail: kuklinska@wgn.pl
Tel. +48 87 610 87 78
Tel. +48 508 317 401