slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,95 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 279 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 871 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 989 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się 3-strefowe ogrzewanie podłogowe, natomiast za bezpieczeństwo odpowiada nowoczesna instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim przestronnym, jasnym i słonecznym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 1: 2 tarasy + antresola + sypialnia z miejscem na prywatną łazienkę i toaletę;
KONDYGNACJA 0: garaż + hall + wiatrołap + wc + łazienka + kotłownia + gabinet + 2 sypialnie + spiżarnia + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może urokliwą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjnych (las, zalew, stadnina koni, hala sportowa, basen). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu niepowtarzalną architekturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się imponującym widokiem na Górę Ślężę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Skontaktuj się z WGN, aby umówić się na prezentację lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji konieczne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego w przypadku niepodejmowania decyzji o zakupie/najmie zaprezentowanej nieruchomości umowy pośrednictwa na nabycie/najem nieruchomości.

Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-140)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl