slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 320 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,79 mln zł (5 594 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 150 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego przekroczenia progu zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem i praktycznym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA ZERO: pralnia + wc + taras + kuchnia + hol + garaż + garderoba + łazienka + sypialnia + salon;
KONDYGNACJA JEDEN: garderoba + łazienka + hol + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknym ogrodem z imponującym widokiem na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają:
– domofon;
– sterowany smartfonem alarm;
– antywłamaniowe okna;
– monitoring.
Komfort z kolei zapewnia wodne ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całym wyposażeniem i umeblowaniem bardzo wysokiej klasy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy na prezentacje tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w zorganizowaniu finansowania – kredyty hipoteczne, inwestycyjne firmowe. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-196)

Kontakt:
e-mail: zabkowice@wgn.pl