slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Elbląg (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Elbląg (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 144 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 750 000 zł (5 208 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 082 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury: poczty, szkół, punktów usługowych, sklepów etc. Lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z drogą szybkiego ruchu S7 w kierunku Gdańska i Warszawy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim olbrzymim potencjałem i nowoczesną architekturą projektu słynnej pracowni architektonicznej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także komfortowym, wytwornym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem, na które składają się:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + kotłownia + garaż + wc + salon;
WYŻSZY POZIOM: 3 sypialnie + łazienka + garderoba.
Majętne osoby dysponujące wieloma autami mają do dyspozycji nie tylko garaż, ale też wiatę na posesji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu wielu energooszczędnych rozwiązań (np. trzyszybowe okna utrzymujące ciepło i zapewniające nie tylko komfort termiczny, ale i akustyczny). Dużym plusem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest na pewno jej fantastyczna lokalizacja na wzniesieniu z imponującym widokiem na jezioro.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka także bajkowym ogrodem z:
– murowaną wiatą;
– wybrukowanymi ścieżkami;
– nasadzeniami kilkuletnich roślin;
– nasadzeniami krzewów;
– nasadzeniami drzew owocowych.

Dlaczego warto kupić nieruchomość z pomocą WGN? Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, dokładnie weryfikujemy sprzedawaną nieruchomość, wspieramy przy uzyskaniu korzystnego kredytu, pomagamy z dopełnianiem wszystkich niezbędnych formalności, jesteśmy z tobą od prezentacji aż po odbiór kluczy. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości plus koszty notarialne.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-354)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl