slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wisła

Rezydencja do sprzedaży Wisła

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,299 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 217,9 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 822 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1999. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 551 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom i ich rodzinom życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu, a ponadto z fantastycznymi widokami z okiem na góry. Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej i pensjonatów. Blisko stąd do Rezerwatu Przyrody, Muzeum, Parku Linowego, Parku nad Wisłą z atrakcjami oraz Amfiteatrem etc. W okolicy nie brakuje najpotrzebniejszej w codziennym życiu infrastruktury: punktów usługowych, sklepów, restauracji. Na wielbicieli białego szaleństwa oraz aktywnego wypoczynku czekają liczne wyciągi narciarskie oraz trasy piesze i rowerowe.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się bajecznym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje zarówno najwyższy standard życia, jak i poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zadbanym i eleganckim wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na KONDYGNACJI 0: kotłownię + wiatrołap + hol + pralnię + sypialnię + garaż + wc + łazienkę + kuchnię + garderobę + pokój dzienny + taras + jadalnię;
na KONDYGNACJI 1: 4 sypialnie + łazienkę + hol;
na KONDYGNACJI 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27614)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl