slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2011 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 780 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,26 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 185,85 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 243 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności atrakcyjną, cichą i spokojną lokalizacją. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: szkoły, gospodarstwo rybackie, punkty usługowe, sklepy, a także przepiękne tereny rekreacyjne. Warto w tym momencie podkreślić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum i miast ościennych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto pieczołowicie utrzymanym ogrodem z ciekawymi nasadzeniami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i komfortu. Znajdziemy tu monitoring, zewnętrzne rolety oraz instalację alarmową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi życie, jak:
– centralny odkurzacz;
– przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana z dbałością o każdy detal, a do tego przepięknie umeblowana i wyposażona (w cenie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż urządzona w nowoczesnym i uniwersalnym stylu. Przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
KONDYGNACJĘ 0 / STREFĘ USŁUGOWĄ: łazienka z wc + taras zewnętrzny + 3 pomieszczenia + zaplecze socjalne;
KONDYGNACJĘ 0 / STREFĘ MIESZKALNĄ: wc + wiatrołap + hol;
PODDASZE UŻYTKOWE: 2 balkony + kotłownia + pokój dzienny + 2 pokoje + pralnia + kuchnia + sypialnia + łazienka z wc + garderoba;
PODDASZE NIEUŻYTKOWE.
Na właścicieli aut czeka 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem komercyjnym z opcją prowadzenia działalności komercyjnej (salon usługowy, gabinet, biuro). Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tysięcy zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. Promocja dla kredytobiorców tylko w naszym biurze. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem ekskluzywnej rezydencji, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Już dziś umów się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-117)

Kontakt:
e-mail: mikolow@wgn.pl