slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wisła

Rezydencja do sprzedaży Wisła

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wisła (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 752 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 000 m2, a także ciekawa cena 790 000 zł (sprzedaż z VAT). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1920 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 117 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją rewelacyjną lokalizacją w pobliżu znanych i lubianych wyciągów narciarskich. To wyjątkowo spokojna, cicha okolica w otoczeniu: lasów, gór, rzek etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto ponadprzeciętnym potencjałem inwestycyjnym z myślą o zakupie inwestycyjnym (pod krótkoterminowy wynajem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po generalnym remoncie. Wielbiciele nowoczesnych technologii docenią internet.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają kamery CCTV / monitoring. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim wystylizowanym i praktycznie rozłożonym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
w PIWNICY znajdziemy: pomieszczenie piwniczne;
na PARTERZE znajdziemy: 2 salony + 2 aneksy kuchenne + 2 wiatrołapy + 2 łazienki;
na PIĘTRZE znajdziemy: 4 sypialnie.
Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy także przepiękny taras. Na rodziny posiadające samochód czekają miejsca parkingowe. Właściciel oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji przekazuje dodatkowo całą infrastrukturę związaną z obsługą jej wynajmu (stronę, social media, booking, kontakty związane z serwisem sprzątającym).

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jej zakup bądź remont. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27100)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl