slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 214,4 m2, a także ciekawą ceną 779 800 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2002 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 748 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 637 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z możliwością pozostawienia zastanego wyposażenia (do negocjacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień nie tylko komfortu (ogrzewanie podłogowe), ale również bezpieczeństwa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastycznie utrzymaną działką z praktyczną altaną. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią aż 4 miejsca postojowe (1 w garażu + 3 na podjeździe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: przychodnie zdrowia + apteki + obiekty sportowe + szkoły + przedszkola + żłobki + markety + sklepy etc. Wokół cisza i spokój, co gwarantuje pobliski las.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. KB MK RK.

Kupując tę luksusową rezydencję z pomocą WGN Sosnowiec nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu korzystnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (między innymi w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej) i laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, Top Marka Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3716)

Kontakt:
e-mail: slaskizaglebie@wgn.pl