imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 372 m2, a także ciekawą ceną 1,93 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 161 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 188 zł/m2. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (rozprowadzona klimatyzacja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym biznesmenom ceniącym ciszę i wygodę w połączeniu z bliskością i szybkim dojazdem do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca olbrzymim potencjałem, także komercyjnym (dochodowy wynajem).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA ZERO: kotłownia + kuchnia + garaż + salon + łazienka + taras
KONDYGNACJA JEDEN: hol + 6 balkonów + łazienka + 6 pokoi.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje na pewno dwustanowiskowy garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. W takim wypadku prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także ciekawą lokalizacją w oazie ciszy i spokoju. Wokół dużo terenów zielonych. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16168)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl