widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 191 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,25 mln zł (11 780 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 072 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1930 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami oraz starodrzewem. Na działce stoi studnia, a także samodzielny budynek (garaż + pomieszczenie gospodarcze). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: pralnia + pomieszczenia gospodarcze + suszarnia
KONDYGNACJA 0: taras + sypialnia + łazienka + salon + kuchnia + 2 garderoby
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wpisana została do Gminnej Ewidencji Zabytków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – perfekcyjnie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również pod inwestycję (wynajem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją elitarną lokalizacją w najbardziej nobilitującej dzielnicy miasta. Blisko szkoła i przedszkole. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum, jak i Węzła Bielańskiego z autostrady A4. Luksusowa rezydencja idealna dla konesera.

Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16295)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl