slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 191 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,25 mln zł (11 780 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 072 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1930 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami oraz starodrzewem. Na działce stoi studnia, a także samodzielny budynek (garaż + pomieszczenie gospodarcze). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: pralnia + pomieszczenia gospodarcze + suszarnia
KONDYGNACJA 0: taras + sypialnia + łazienka + salon + kuchnia + 2 garderoby
KONDYGNACJA 1: łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wpisana została do Gminnej Ewidencji Zabytków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – perfekcyjnie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również pod inwestycję (wynajem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją elitarną lokalizacją w najbardziej nobilitującej dzielnicy miasta. Blisko szkoła i przedszkole. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum, jak i Węzła Bielańskiego z autostrady A4. Luksusowa rezydencja idealna dla konesera.

Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16295)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl