slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 890 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 112 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2019. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 946 zł/m2, rozkładem pomieszczeń na jednej, komfortowej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może malowniczą lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej, blisko lasu. W okolicy znajdziemy ponadto szkoły, sklepy, ośrodki zdrowia etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż uważana jest za najładniejszą w całej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze troszczy się instalacja przeciwpożarowa + alarmowa, natomiast komfort zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Nowi domownicy będą mogli korzystać także z pomieszczeń strychowych (do wykończenia). Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 2 sypialnie + jadalnia + salon + kuchnia + łazienka. Luksusowa rezydencja do sprzedaż wyróżnia się przepięknie zadbaną działką z licznymi nasadzeniami + uroczym oczkiem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w skandynawskim stylu i wybudowana ze specjalnego gatunku drewna sprowadzanego aż ze Szwecji. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16108)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl