slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,15 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 146,5 m2 powierzchni posadowiona na działce 700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 850 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie niezbędnej do życia infrastruktury (sklepy, szkoły, obiekty sportowe, restauracje). Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią na pewno rozległe tereny rekreacyjne oraz ścieżki rowerowe. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Sympatyczne sąsiedztwo.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie w komforcie i poczucie bezpieczeństwa. W jej wnętrzu znajdziemy bowiem nie tylko instalację do podłączenia monitoringu, ale również ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: jednostanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + pokój/gabinet + kuchnia + ogród zimowy + pokój dzienny + komunikacja + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + komunikacja + łazienka z wc + 4 pokoje.
Właścicieli aut zainteresuje z pewnością garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z bujną roślinnością. Znajdziemy tu nie zarówno pomieszczenie pomocnicze, jak i altanę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana z ogromną dbałością o jakość i szczegóły wyposażenia. Ponadto jest wzorowo utrzymana i serwisowana. Nie wymaga żadnego wkładu, aby wygodnie w niej zamieszkać.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13690)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl