slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 730 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 127,62 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 003 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 720 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko poczucie najwyższego bezpieczeństwa, ale również wygody. Dba o to między innymi gazowe ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto nowoczesnym projektem, a także komfortowym, wytwornym i prestiżowym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: garaż, przyziemie, pomieszczenie z CO, łazienka, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, hol, wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: garderoba, 3 pokoje, łazienka, hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych rodzin z dziećmi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu, a także złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu.

Koszty kupującego: 2% podatku PCC + taksa notarialna + wpisy do księgi wieczystej + opłaty sądowe + wynagrodzenie biura. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3998)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl