slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,399 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 330 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 622 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2002. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 239 zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal:
na KONDYGNACJI -1 i 0 znajdziemy: pomieszczenie gospodarcze + kotłownię + wc + pralnię + warsztat + pokój rekreacyjny;
na KONDYGNACJI PARTERU znajdziemy: taras + salon + jadalnię + kuchnię + wc + łazienkę + przedpokój + wiatrołap;
na KONDYGNACJI PIĘTRA: wc + łazienkę + balkon + 4 garderoby + 4 sypialnie;
ma KONDYGNACJI PODDASZA znajdziemy: „open space”.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto wspaniale zadbaną działką ze studnią, praktyczną szopą na narzędzia oraz drewutnią. W najbliższej okolicy nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + domofon) i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych technologii, jak np. centralny odkurzacz + internet światłowodowy + sieć Wi-Fi + telewizja satelitarna + instalacja teletechniczna z rozdzielnią 10 numerów + instalacja fotowoltaiczna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka od pierwszej prezentacji fantastycznym widokiem na góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26694)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl