slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zgorzelec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zgorzelec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 205 m2, a także ciekawą ceną 1,249 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2014 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 786 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 093 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest licznymi, nowoczesnymi technologiami, jak automatyczne drzwi garażowe, elektrycznie sterowane rolety, rekuperacja z odzyskiem ciepła, fotowoltaika. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca imponującym widokiem z okien. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 2 tarasy + jadalnia + 3 sypialnie + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w doskonałej lokalizacji w otoczeniu lasów i łąk. A to gwarantuje relaks, spokój, intymność i ciszę. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje wytwornym, komfortowym, prestiżowym i wysmakowanym wnętrzem wraz z dwoma słonecznymi tarasami. Do długiej listy zalet koniecznie trzeba dodać przepięknie wypielęgnowany ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie gwarantujemy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-605)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl