slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 386,76 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 888 tys. zł (2 296 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 755 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1973 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim wysmakowanym, wytwornym wnętrzem, z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: 5 sypialnie + 2 kuchnie + 2 salony + 2 łazienki + pomieszczenia piwniczne. Warto dodać w tym miejscu, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada osobne pomieszczenia do prowadzenia działalności komercyjnej, co w znaczącym stopniu podnosi jej atrakcyjność.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze dba instalacja alarmowa + solidne ogrodzenie + monitoring. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu licznych energooszczędnych rozwiązań (fotowoltaika). Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością parking plus dwustanowiskowy garaż. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią z kolei rozległe tereny zielone. W sąsiedztwie nie brakuje sklepów, dyskontów znanych marek, marketów, szkół, żłobków placów zabaw, przedszkoli, obiektów sportowych etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także ciekawie starannie wypielęgnowaną działką z fantastycznym ogrodem. Do długiej listy zalet warto jeszcze dopisać atrakcyjną lokalizację w cichej i spokojnej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec i WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3218)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl