slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 220 m2, a także ciekawą ceną 549 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 250 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 495 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Istnieje możliwość zamontowania zarówno rekuperacji powietrza, jak i instalacji fotowoltaicznej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim i wysmakowanym przemyślanym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: kotłownia, 2-stanowiskowy garaż, sień, szatnia, wc, łazienka, 2 sypialnie, korytarz, taras, spiżarnia, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, hol, przedsionek, pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Cisza i spokój. Wokół lasy. Zamożne osoby dysponujące wieloma pojazdami zainteresuje z pewnością duży, dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stanie surowym zamkniętym, co oznacza, że przyszły właściciel ma możliwość wykończyć ją zgodnie ze swoim gustem i potrzebami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę telefonicznie i w czasie prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-404)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl