slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 185 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 790 tys. zł (4 270 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 401 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim wspaniałym, bajecznym ogrodem z tarasem oraz murowanym grillem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych biznesmenów, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem (działalność gospodarcza). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom światowym poziom życia i komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Właściciele duży nacisk nakładają na poczucie bezpieczeństwa, dlatego oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja wyposażona jest w nowoczesny monitoring.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczaruje swoim estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + taras + przestrzeń rodzinna + łazienka + garderoba + 2 pokoje + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: skrytka + łazienka + 3 pokoje + hol.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3590)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl