slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 000 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 1 kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 350 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 70 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 700 m2. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim starannie zadbanym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całościowo podpiwniczona. Osoby zmotoryzowane docenią garaż. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność pomieszczenia gospodarczego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może malowniczą, cichą i spokojną lokalizacją w otoczeniu lasu. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert ciekawą aranżacją pomieszczeń:
WYSOKI PARTER: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + wiatrołap.
Na działce znajdziemy dodatkowo budynek gospodarczy.

WGN zapewniam pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (034-434)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl