slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Jeleniej Góry (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1838 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z dziesięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 867 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3,99 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 450 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 7 641 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim wysmakowanym i kameralnym wnętrzem z tzw. „duszą”. Dużą zaletą jest także zadbana i zagospodarowana działka obsadzona bujną roślinnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert również rewelacyjną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy, przy Głównym Szlaku Sudeckim, u podnóża Karkonoszy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje dużym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem np. na kompleks wypoczynkowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż fenomenalnie odrestaurowana z zachowaniem dbałości o każdy detal. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada własne ujęcie krystalicznie czystej wody. Rodziny dysponujące samochodem docenią dwustanowiskowy garaż. Widoków na góry, jakie roztaczają się z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji, nie da się zapomnieć. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera umeblowanie + wyposażenie + sprzęt do pielęgnacji terenu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ponadto eleganckim, imponującym i zapewniającym życie na europejskim poziomie wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na kilka poziomów:
NAJNIŻSZY POZIOM
ŚRODKOWY POZIOM: łazienka z wc + pokój/gabinet + pomieszczenie gospodarcze/kotłownia + pomieszczenie gospodarcze/pralnia + wejście + komunikacja + pokój/jadalnia + kuchnia + pokój z wc + salon;
WYŻSZY POZIOM: aneks kuchenny + salon typu studio + taras + komunikacja + 4 sypialnie + łazienka + + taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze troszczy się zaawansowany monitoring, natomiast wygodę gwarantuje m.in. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13659)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl