slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 7 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 881 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 849 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 294,64 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 886 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może spokojną lokalizacją blisko ładnego parku i przedszkola. Na rynek dojdziemy spacerem w kilkanaście minut. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z dwoma, osobnymi wejściami, co w znaczącym stopniu podnosi jej potencjał. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PODPIWNICZENIE:
– pokoje;
– pomieszczenie gospodarcze;
– 2 garaże;
PARTER:
– 3 pokoje;
– kuchnia;
– łazienka;
– taras;
PIĘTRO:
– 4 pokoje;
– kuchnia;
– łazienka;
– taras.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją pozostawienia większości umeblowania. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www. wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5879)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl