slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Rezydencja do wynajęcia Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 4 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 1998 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 202 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 3 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 4 500 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 220 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja na wynajem przeszła generalny remont oraz modernizację. Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się oryginalnością, estetyką, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na wynajem została zaprojektowana przez architekta.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wraz z ujętym w cenie kompletnym wyposażeniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajęcia prezentuje się następująco:
PIWNICA:
– garaż;
– pomieszczenie gospodarcze;
– pralnia;
– pokój rekreacyjny;
PARTER:
– wiatrołap/przedpokój;
– kuchnia;
– jadalnia;
– salon;
– taras;
PIĘTRO:
– sypialnia;
– łazienka;
PODDASZE:
– przestrzeń zaaranżowana na pokój dla dzieci;
– wc.
Do długiej listy zalet warto dodać szklane drzwi, które idealnie doświetlają wnętrza.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia z przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja do wynajmu zapewnia swoim domownikom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa (alarm + ochrona). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 9 000 zł.

WGN pomaga kompleksowo i bezpłatnie w wyborze kredytu hipotecznego. Zapewniamy rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5767)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl