po lewej aneks kuchanny, po prawej fragment salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1 982 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na 2 kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1 000 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą 4 pokoje. Powierzchnia 166 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 329 000 złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym. To znakomita propozycja dla osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem (prowadzenie sklepu). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– pokój
WYŻSZE KONDYGNACJE:
– sypialnie
– pokój dzienny.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z większością umeblowania zarówno w części mieszkalnej, jak i komercyjnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji. Cena pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5236)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl