frontowa elewacja luksusowej rezydencji do sprzedaży Chrzanów

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Chrzanowie (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 077 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 961 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2012 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 840 tys. złotych, wygodny metraż 273 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca unikatową lokalizacją w otoczeniu rozległych terenów zielonych. W pobliżu znajdziemy: kino + dom kultury + krytą pływalnię + szpital + ośrodki zdrowia + supermarkety + sklepy + kościoły + przedszkola + szkoły. Dużym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zapewniające komfort ogrzewanie podłogowe. Natomiast gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów są antywłamaniowe rolety i drzwi. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż z automatyczną bramą w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: taras + korytarz + wiatrołap + garderobę + spiżarnię + łazienkę z wc + sypialnię + jadalnię + kuchnię + pokój dzienny
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy: siłownię łazienkę z wc 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim komfortowym wnętrzem, wytwornością, prestiżem, a także ciekawie zagospodarowanym, pięknym ogrodem. Nie bez znaczenia jest także znakomita okolica, która uchodzi na lokalnym rynku nieruchomości za niezwykle pożądaną lokalizację. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami o/Chrzanów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4463)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl