slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o 2 kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (8 736 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2010 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 393 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na 11 pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 15 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje wysokim poziomem komfortu, wygody i bezpieczeństwa, jakie zapewnia swoim lokatorom. Dbają o to liczne systemy, w tym klimatyzacja, instalacja alarmowa, instalacja światłowodowa. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia gwarantuje życie na światowym poziomie. Znajdziemy w niej (bądź jej otoczeniu): zimowy ogród, prywatny basen z podgrzewaną wodą, park z nagłośnieniem i oświetleniem, owocowy sad, drewutnię, 2 kojce dla psów, grillowisko, watrę (stanowisko do ogniska z rusztem), kominek, altanę, ogród w stylu greckim, wodospad, fontanną, brzozowym zagajnikiem oraz las z grzybami. Rodziny z małymi dziećmi docenią niewielki budynek zabaw dla dzieci etc. Luksusowa rezydencja do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

Luksusowa rezydencja na wynajem poszczycić się może wytwornym, eleganckim oraz wykończonym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
na PARTERZE / CZĘŚCI MIESZKALNEJ znajdziemy:
– łazienkę;
– salon;
– wiatrołap;
– kuchnię gospodarczą;
– 2 sypialnie;
– pralnię;
– wc;
– hol;
na PARTERZE / CZĘŚCI KOMERCYJNEJ mieszczą się:
– 3 gabinety;
– hol;
– łazienka;
– sekretariat;
na PIĘTRZE / CZĘŚCI MIESZKALNEJ znajdziemy:
– sypialnię;
– kuchnię;
– taras;
– łazienkę z wc;
– jadalnię;
– pokój wypoczynkowy;
– spiżarnię;
na PIĘTRZE / CZĘŚCI KOMERCYJNEJ mamy:
– salę konferencyjną.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oczarowuje ponadto elitarną lokalizacją w centrum, nieopodal parku, ośrodka zdrowia, obiektów kultu religijnego, szkoły, przedszkola, supermarketów, basenów i Rynku. W okolicy znajdziemy także przepiękne i malownicze stawy oraz akweny. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26981)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl