slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 900 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 162,4 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 752 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1982. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 541 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim komfortowym i eleganckim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
w PRZYZIEMIU znajdziemy:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnię;
– kuchnię letnią;
– jadalnię;
– łazienkę;
na PIĘTRZE znajdziemy:
– 4 sypialnie;
– wc;
– korytarz.
Na zmotoryzowanych czeka duży garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również przepięknie zagospodarowanym i zadbanym ogrodem z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem i dużą ilością drzew oraz kwiatów. Jest tu również oczko wodne z rybami, a także murowany grill. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa zarówno instalacja alarmowa, jak i monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również fenomenalną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (sklepy, dyskonty znanych sieci, apteki, gabinety lekarskie, szkoły, przedszkola i inne punkty usługowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzin z dziećmi, które cenią prestiż, luksus, komfort i chcą mieszkać na europejskim poziomie. Przyszły właściciel może dołączyć w rozliczeniu inną nieruchomość. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 26- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9617)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl