slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec

Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (325 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2022 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 135 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 6,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia ekonomiczna w utrzymaniu. Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje najemcom najwyższy komfort życia w otoczeniu wielu udogodnień (ogrzewanie podłogowe) i w poczuciu nieskrępowanego bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja na wynajem na zasadach najmu okazjonalnego. Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa również doskonałą lokalizacją w sercu miasta. W najbliższej okolicy place zabaw, punkty usługowe, liczne sklepy, restauracje. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia stanowi unikatowe połączenie elegancji, funkcjonalności i luksusu.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wytwornym wnętrzem, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom:
KONDYGNACJA 0: toaleta + garaż + pokój dzienny + aneks kuchenny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 pokoje.
Dużą zaletą oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji jest z pewnością fantastyczny taras oraz ogród. Luksusowa rezydencja do wynajęcia całkowicie nowa i dotychczas przez nikogo nie wynajmowana ani nie zamieszkała. Osoby posiadające samochód docenią z pewnością garaż. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 10 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14287)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl