slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną ceną 3 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 440 m2 powierzchni posadowiona na działce 225 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy szesnaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 818 zł/m2, liczbą pięciu kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastycznym potencjałem inwestycyjnym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją bezpośrednio w samym Rynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi kompleks kilku zabudowań: dwa budynki z sześcioma lokalami mieszalnymi i dwoma lokalami usługowymi. Znajdziemy tu:
BUDYNEK nr 1 / KONDYGNACJA 0: lokal mieszkalny + lokal handlowo-usługowe;
BUDYNEK NR 1 / KONDYGNACJA 1: aneks kuchenny + łazienka komunikacja + pokój dzienny + lokal mieszkalny + pokój;
BUDYNEK nr 1 / KONDYGNACJA 2: aneks kuchenny + łazienka + pokój + lokal mieszkalny + komunikacja + pokój dzienny;
BUDYNEK nr 1 / KONDYGNACJA 3: łazienka + kuchnia + komunikacja + pokój dzienny;
KAMIENICA 2 / KONDYGNACJA 0: lokal mieszkalny + lokal handlowo-usługowy;
KAMIENICA 2 / KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój + lokal mieszkalny + komunikacja + pokój dzienny + aneks kuchenny;
KAMIENICA 2 / KONDYGNACJA 2: aneks kuchenny + łazienka + pokój + lokal mieszkalny + komunikacja + pokój dzienny +;
KAMIENICA 2 / KONDYGNACJA 3: łazienka + pokój + komunikacja + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca fantastyczną architekturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Kupujący ponosi następujące koszty związane z transakcją nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4219)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl