slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o jednej kondygnacji na dużej i pięknie zadbanej działce (1 359 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia z rynku wtórnego. Powierzchnia 150 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 3,6 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4,5 tys. złotych.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia olśniewa fantastyczną lokalizacją w cichej okolicy, która uchodzi za spokojną przystań z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywna rezydencja na wynajem starannie odremontowana i wykończona z wyczuciem wyrafinowanego gustu:
KONDYGNACJA -1: garaż + rowerownia + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze;
KONDYGNACJA 0: korytarz + hol + łazienka + jadalnia + kuchnia + 2 tarasy + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + łazienka + komunikacja + korytarz + sypialnia + balkon.
Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji do wynajęcia koniecznie należy zaliczyć estetycznie wypielęgnowaną działkę. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją nieopodal centrum miasta. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14221)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl