slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 621 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 500 m2, a także ciekawa cena 325 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1935 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 124 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym układzie:
PARTER: salon + taras + kuchnia + 2 łazienki + wc + pokój + sień + klatka schodowa;
PODDASZE: 3 sypialnie + łazienka.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również przepięknie zadbaną działką o dużym potencjale, gdyż można tu wybudować drugi budynek.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przed prezentacją luksusowej rezydencji należy okazać swoje dane: imię i nazwisko oraz PESEL a także podpisać wskazanie adresowe, mając na uwadze bezpieczeństwo obu Stron przyszłej transakcji. Dodatkowo strona kupująca ponosi koszty: 2% podatku od czynności cywilno-prawnych + koszt taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + kosztów obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na jej zakup.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3508)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl