stylowe i wytworne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do wynajęcia Częstochowa

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 8 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana dla koneserom elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 217 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 3 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 3 900 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 137 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM -1:
– 2 pokoje
– 2 pomieszczenia
– łazienka
POZIOM 0:
– salon
– kuchnia
– łazienka
POZIOM 1/2:
– pokój
– balkon
POZIOM 1:
– 3 pokoje
– łazienka
POZIOM 1 i 1/2:
– pokój.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia gwarantuje domownikom duży komfort i poczucie bezpieczeństwa (okratowane okna + antywłamaniowe zamki + system ochrony). Rodziny posiadające samochód na pewno docenią garaż. Wnętrze oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji jest wyposażone w meble i telewizory. Ekskluzywna rezydencja na wynajem pochwalić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu licznych sklepów, przychodni zdrowia, wyższej uczelni oraz szkoły. Cena wynajmu luksusowej rezydencji podlega negocjacji.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8779)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl