slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Gdynia (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o 1 kondygnacji na dużej i pięknie zadbanej działce (300 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 124,74 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na 4 pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 3 800 zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu dedykowana zamożnym rodzinom ceniącym ciszę, wygodę i spokój, a z drugiej strony wymagającym szybkiego dostępu do pełnej infrastruktury (przedszkole, dyskonty znanych marek, przechodnie zdrowia). Lokalizacja zapewnia znakomity dojazd do drogi krajowej nr 6. Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca swoim eleganckim wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń:
PARTER:
– garaż;
– wiatrołap;
– przedpokój;
– wc;
– salonu;
– aneks kuchenny;
PIĘTRO:
– salon;
– jadalnia;
– kuchnia.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może również przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem, gdzie można spędzać czas na świeżym powietrzu, organizować grillowanie lub po prostu cieszyć się piękną pogodą. To wspaniałe miejsce do relaksu i rekreacji dla całej rodziny.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-290)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl