slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Wrocław

Rezydencja do wynajęcia Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o jednej, komfortowej kondygnacji w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 200 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia z rynku wtórnego. Powierzchnia 460 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 18 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Preferowany długoletni okres wynajmu.

Luksusowa rezydencja do wynajmu oczarowuje swoim fantastycznie zaprojektowanym i zaaranżowanym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja na wynajem ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza między innymi zastosowaniu energooszczędnych materiałów i rozwiązań, jak np. solary. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zapewnia swoim najemcom nie tylko najwyższy poziom komfortu, ale i bezpieczeństwa. O to pierwsze dbają: klimatyzacja + szybki internet + centralny odkurzacz etc. Bezpieczeństwo z kolei gwarantują: monitoring + system ochrony + antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu imponuje ciekawie zaaranżowaną działką z oczkiem wodnym, a także licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się komfortowym rozkładem pomieszczeń, gdzie znajdziemy:
na KONDYGNACJI -1: dolny taras + jacuzzi + saunę fińską + basen + salę fitness/siłownię + szatnię sportową + pomieszczenie na rowery + pomieszczenie techniczne + suszarnię + pralnię + pomieszczenia gospodarcze + 2 garaże;
na KONDYGNACJI 0: wc + gabinet + kuchnię + jadalnię + taras + pokój dzienny;
na KONDYGNACJI 1: 2 sypialnie + 2 łazienki + garderobę + sypialnię.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją z szybkim dojazdem zarówno do centrum miasta, jak i na autostradę A4. Luksusowa rezydencja do wynajęcia mieści się w pobliżu punktów usługowych, szkół, przedszkoli, sklepów. Wisienką na torcie jest prywatny basen, a także zadbany ogród. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium, a także komercyjnym.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na wynajem i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15797)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl