rzut od strony tarasu na luksusową rezydencję do wynajmu Kwidzyn

Rezydencja do wynajęcia Kwidzyn

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 6 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2004 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 2678 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 6 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 549 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z wodną kaskadą przylegającą bezpośrednio do zadrzewionej i pełnej ptaków doliny rzeki Liwy. Otoczenie prestiżowej zabudowy jednorodzinnej jest kolejną zaletą oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji. Warto dodać, że luksusowa rezydencja na wynajem dedykowana jest wieloosobowym rodzinom albo rodzinom wielopokoleniowym (osobne wejścia).

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca niecodzienną lokalizacją na skarpie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
NIŻSZY POZIOM: wiatrołap + pokój + kuchnia + łazienka + spiżarnia + kotłownia
WYŻSZY POZIOM: wiatrołap + pokój dzienny + jadalnia + gabinet + kuchnia+ spiżarnia + korytarz + łazienka z wc + garderoba + pralnia/prasowalnia + pokój kąpielowy + pokój telewizyjny + sypialnia + 2-stanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca europejskim poziomem komfortu i wygody. Mamy tutaj zarówno klimatyzację, instalacją centralnego odkurzacza, instalację ogrzewania podłogowego etc. Warto wspomnieć, że oferowana do wynajęcia luksusowa rezydencja posiada trzy alternatywne możliwości ogrzewania. Nad bezpieczeństwem wszystkich najemców czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne + antywłamaniowe okna + instalacja alarmowa + kamery zewnętrzne.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zapewnia też przyszłym domownikom duże poczucie intymności i prywatności (żywopłot stanowi zasłonę uniemożliwiającą zaglądanie osobom postronnym na teren działki). Luksusowa rezydencja na wynajem imponuje również doskonałą lokalizacja w otoczeniu rozległych terenów zielonych. To niesamowicie urokliwa przystań, prawdziwa oaza spokoju i odpoczynku. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5116)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl