slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Legnica (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 3 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2013 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o jednej, komfortowej kondygnacji w dobrze skalkulowanej cenie 4 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 147 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dla zamożnych rodzin oraz majętnych par. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją niedaleko centrum miasta. Wokół cisza i spokój. W pobliżu znajdziemy szkołę, przychodnię zdrowia, sklepy, markety, kościół, salę bankietową etc. Dużą zaletą oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji jest jej starannie zadbana i zagospodarowana działka.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia poszczycić się może wystylizowanym wnętrzem z podwieszanymi sufitami i efektownym oświetleniem LED-owym. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– salon;
– taras;
– aneks kuchenny;
– 2 pokoje;
– łazienka z wc;
– osobne wc;
– korytarz.
Rodziny posiadające samochód docenią na pewno jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Z najmu wyłączono poddasze i drewutnię w ogrodzie na drewno.

Luksusowa rezydencja do wynajmu gwarantuje swoim najemcom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). W poczet atutów oferowanej na wynajem ekskluzywnej rezydencji koniecznie należy dodać przepięknie utrzymany trawnik. Luksusowa rezydencja do wynajęcia ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych rozwiązań, jak np. bio-oczyszczalnia ścieków (zmniejsza opłaty za wodę o 50%) oraz fotowoltaika. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 8 000 zł.

Luksusowa rezydencja na wynajem tylko na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-2007)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl